Lietotāju blogi  
Beidzot! - Black Mesa Source pieejams jau tuvākajā nākotnē
Autors: Krysis Svētdiena, 02 Septembris 2012 14:16
Blog Image

Nu jau pagājuši daudzi gadi, kopš pirmo reiz izskanēja ziņas, ka kāda Half-Life fanu grupa nospriedusi pārveidot šīs sērijas pirmo spēli uz Source dziņa ar daudziem uzlabojumiem, tai skaitā, skaņas un visu līmeņu uzbūvēšanu no jauna, pietam, pilnīgi bez maksas. Taču tad labu laiku vairs viņu mājas lapā nebija nekādu jaunu ziņu, arī viņu forumā neviens nekādus jaunumus vairs nepublicēja un daudzi, daļēji arī es, nodomāja, ka šis darbiņš tomēr kļuvis par grūtu un projekts atmests.

Tomēr diezgan nesen Black Mesa parādījās sociālajos tīklos (Twitter, Facebook) un sāka publicēt dažādus sīkumiņus, piemēram, fanu veidotus spēles vāciņu noformējumus un tamlīdzīgi, taču neko īpaši pārliecinošu, tādēļ tas viss tika uztverts stipri skeptiski, daudzi to uztvēra kā joku un tamlīdzīgi.

Bet tagad, balstoties uz šodienas ierakstu viņu forumā un laika atskaiti mājas lapā http://www.blackmesasource.com , izskatās, ka puiši (un varbūt arī meitenes) no Black Mesa Source projekta visu šo laiku ir cītīgi strādājuši, jo tagad solās palaist šo spēli tautās jau pēc mazāk kā divām nedēļām.

Runājot par skaņas celiņu, arī tas jau ir pieejams bez maksas vai pret ziedojumu (ziedošana ir pašu izvēle) viņu mājas lapas Soundtrack sadaļā un, cik nu man sanācis paklausīties, izklausās labi un interesanti, jācer, ka arī saderēs ar pašu spēli, jo, kā mūzikas autors Džoels Nīlsens (Joel Nielsen) rakstījis, ir izmēģinātas daudzas mūzikas variācijas, mēģināts pārtaisīt arī oriģinālo skaņu celiņu, taču gala iznākums ir šāds. Sīkākam ieskatam iesaku noklausīties pašiem.

 

Noslēgumā pievienoju pirms kāda laika (mazāk kā mēneša) publicētu Black Mesa Source gameplay video:

Kā arī vienu gabalu no skaņu celiņa:

Komentāri  
 

No posts to display.

Jaunākais forumā  
Jaunākie komentāri  
Jauns un moderns videospēļu portāls - Strike.lv4
Dwarf Forest beta tests3
Pēc Dead Rising motīviem taps filma1
Metal Gear Solid veidotājs kritis depresijā GTA 5 dēļ3
Entuziasti Battlefield: Hardline atraduši daudz slēptas informācijas8
Battlefield autori domā par agrīnās piekļuves pielietošanu nākotnes projektos3
Klasikas skavās: Gothic I. Pirmā daļa.7
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0