Jaunumi  
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game
Autors Raimonds Trešdiena, 06 Aprīlis 2011 09:14

Ja teiktu, ka šajā spēlē apkārt skraida Lego vīriņi, tad prātā nāktu Indiana Džonss vai Zvaigžņu Kari. Taču šoreiz Disney Interactive Studios par spēles pamatu ņēmis Džeku Sperrovu un Karību jūras pirātus. Tā ir veidota uz PC/NINTENDO 3DS/PS3/PSP/XBOX 360/NINTENDO DS/WII platformām. Lego Pirates of the Caribbean iznācis 13.maijā Eiropā un 24.maijā uz PC. Kā jau visas iepriekšējās Lego spēles, arī šo izstrādāja Traveller’s Tales jeb TT Games.

Lego pirates

Lego Pirates of the Caribbean ir Action un Adventure žanru spēle. Šī spēle ļauj izbaudīt Pirates of the Caribbean filmas, jo spēles sižets ir identisks visām filmām, turklāt varēs spēlēt arī daļu no jaunās filmas – Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. Galvenais varonis it kā ir Džeks Sperrovs, taču arī ar citiem personāžiem būs jāspēlē. Spēle galvenokārt norisinās uz kuģa okeānā, vai uz kādas salas, viduslaikos.
Kā jau Lego spēlēs ierasts, arī šajā var dauzīt praktiski jeb ko. Par to var saņemt Lego monētas un atbloķēt dažādus priekšmetus. Taču, lai izietu dažas misijas, nepietiek tikai ar dauzīšanu, vajag arī salikt dažādus mehānismus. Lai saliktu mehānismus nāksies mainīt personāžus, jo katrs mācēs veikt savu darbu, tādējādi padarot spēlēšanu nedaudz grūtāku. Tāpat tikai sieviešu personāži spēj lēkt divkārši. Daudzi online spēlētāji būs vīlušies, jo diemžēl šo spēli var spēlēt tikai viens pats vai local co-op. Cīņas ar pretiniekiem ir aizraujošas, jo ir daudz kustību, taču šie mirkļi ir īsi pretinieku zemā intelekta dēļ. Kā arī dažreiz misijas traucē iziet lielie pretinieku pulki. Viņus nav grūti uzvarēt, taču aizbēgt no viņiem nevar, tāpēc atliek vien cīnīties.

Lego pirates
Pats brīnumainākais ir tas, cik laba ir Lego Pirates of the Caribbean grafika. Ja parasti spēlēm, kuras veidotas pēc filmu motīviem, detaļas ir pavirši nostrādātas, tad šeit – vienkārši perfekti. Viena no lietām, kāpēc Lego spēles ir populāras, ir smieklīgie joki. Katru reizi, katrā animācijā, ir kāds muļķīgs joks, par kuru nevar nesmieties. Vispriecīgākie būs PC spēlētāji, jo PC versijā animācijas izlaist nevar. Arī skaņas efekti ir labi. Tas, ka šajā spēlē nekur nav dzirdama neviena saruna, netraucē saprast notiekošo. Mūzika nevarētu būt vēl labāka. Tā ir ļoti līdzīga tai, kura ir filmās un tāpēc veicina spēlētājos uzzināt, kas notiks tālāk.
Kopumā Lego Pirates of the Caribbean ir izdevies. Labā kvalitāte, atmosfēriskā mūzika un nekad neaizmirstamie joki atsver tikai 2 spēlēšanas režīmus un pretinieku zemo AI. Cerams, ka būs nākošā daļa, tikpat smieklīgi joki, grūtāk pieveicami pretinieki un Online režīms.

Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0