TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu  

TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 26 Mai 2014 22:19 #44854

A: Onkulīt, onkulīt!? Aaaa, kas ir GameVision Top 10?!

B: GameVision TOP 10 - tops kuru sastāda paši lietotāji un uzvarētāju izvēlas arī paši lietotāji. Šī topa tēma: spēles, kas pelnījušas turpinājumu! Savus viedokļus izsakām šājā foruma sadaļā ievērojot visus zemāk esošos nosacījumus.

Norise (labots):
  • Topu tēmu nosaka administrācija.
  • Balsošanas sarakstu sastāda paši lietotāji - nosaucot ne vairāk kā 3 "dalībniekus"! Ja tiks nosaukts vairāk, vērā tiks ņemti tikai pirmie trīs.
  • Lietotāji izsaka savas domas 2 nedēļu garumā. Tāpat, ja divu nedēļu laikā ir vēlme mainīt savu sarakstu ir jārediģē veicais saraksts, pretējā gadījumā - neviens no ierakstiem netiks ņemts vērā!
  • Pēc divām nedēļām viss esošais saraksts tiek apkopots un tiek izvirzīta balsošana, divu nedēļu garumā, kurā balso par kādu no variantiem. Balsošanas sarakstā nokļūst visi pirmie trīs nosauktie.
Last Edit: 01 Jūn 2014 06:21 by Kadiljaks.

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 02:24 #44855

• Crash
  • Lietotājs
Varbūt man radīsies vēl labākas idejas, bet patreiz nakts vidū:

Vampire: The Masquerade: Bloodlines
Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura
Blood II: The Chosen

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 10:02 #44856

• marcoolio
  • Administrators
Interesanti, interesanti...

Mans tops:
1. Dino Crisis
2. Need for Speed Underground
3. Mafia
4. Arx Fatalis
5. Dark Messiah
6. L.A. Noire
7. Stalker
8. Brothers in Arms
9. Gothic 4
10. Psi-Ops.

P.S. Grūti ir atcerēties visas spēlētās spēles un tad vēl izdomāt, kura būtu pelnījusi vai kurai es gribētu redzēt pienācīgu turpinājumu.
Last Edit: 28 Mai 2014 18:21 by marcoolio.

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 10:48 #44857

• Crash
  • Lietotājs
Ok, biš' vnk interesē:
9. Need for Speed Underground

Kāpēc šitam s*dam turpinājumu ? Nav damage, nav normāls third party content, nav splitskrīns, u.t.t., vienīgais, kas par jamo fanoja, bija kaut kādi padumi bērneļi, kam patīk spīdumiņi, cik atminos.

Imo, labākais NfS sērijā ir High Stakes - tur ir damage, ir čupām third party content, ir splitskrīns, u.t.t. Vienīgais High Stakes mīnuss ir tas, ka spēle palikusi bišku nestabila uz pēdējām OS. Kaut arī uz Win7 vēl neesmu provējis.

7. Stalker

Vai tad Fallout nav vismaz 'uz papīra' labāks ? Brīvā, nelineāra vide, čupām modu, etc.
Pie tam drīz iznāks Wasteland 2, tam arī jābūt baigākajam gabalam.

4. Arx Fatalis

Tā spēle bija baisi lineāra, visas tES sērijas spēles gameplay ziņā taču šamo pārspēj. Vienīgais pluss, ka setting's interesants, t.i., ar to, ka viss notiek pazemē, etc.

8. Brothers in Arms

Par WW2 tēmu, kur jāspēlē ar amīšiem, ir čupām spēļu. Kāda jēga no vēl vienas tādas ? Labāk būtu uztaisījuši kādu, kur var single player kampaņā ar leģionāriem spēlēt
Last Edit: 27 Mai 2014 10:55 by Crash. Reason: OCD

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 11:15 #44858

• marcoolio
  • Administrators
Kāpēc šitam s*dam turpinājumu ?

Man pietrūkst spīdumiņu. Gribu spinerus un neoniņus. Jo trakāk, jo labāk. Undergrounds bija pirmā NFS spēle, kas mani aizrāva! Jā, pirms tam es spēlēju Hot Pursuit, Porsche Unleashed, iespējams arī High Stakes, taču tie mani nenoturēja.

Vai tad Fallout nav vismaz 'uz papīra' labāks ?

Uz papīra gan jau, ka ir, bet, lai piedod man geiming dievi, tā spēle man šķebina.

visas tES sērijas spēles gameplay ziņā taču šamo pārspēj

TES sērija, manis pēc, var iet kārties.

Par WW2 tēmu, kur jāspēlē ar amīšiem, ir čupām spēļu. Kāda jēga no vēl vienas tādas ? Labāk būtu uztaisījuši kādu, kur var single player kampaņā ar leģionāriem spēlēt

Arī es vēlētos uzspēlēt kā leģionārs vai vācieties. Būtu interesanti uzspēlēt ar tēlu, kas sirdī ir nacists. Ne jau tādēļ, ka zemapziņā gribētu medīt žīdus, bet gan tādēļ, lai varētu pieredzēt kko citādāku.
WW2 spēles man gribas vairāk tieši jauno dziņu dēļ - full destruction'n'shit.
Last Edit: 27 Mai 2014 14:26 by marcoolio.

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 13:41 #44859

• Pudu
  • Lietotājs
1. Dishonored
2. Borderlands
3. Mafia

Noteikti gribetu turpinajumus.

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 15:32 #44860

• Crash
  • Lietotājs
1. Dishonored

Laba izvēle. Es gan domāju, ka šai, visticamāk, arī būs turpinājums, nav jau gluži plauktā norakts, noputējis brends kā ar citām šai diskusijā minētām spēlēm.
Man patika spēles setting's un atmosfēra. + spēlei pietiekoši plaša lore, lai tur vēl varētu štancēt vēl un vēl spēles
Last Edit: 27 Mai 2014 15:32 by Crash. Reason: OCD

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 16:46 #44861

• Kichyss
  • Lietotājs
Pagaidām, kas nāk prātā:

1. To The Moon - varbūt ne precīzu turpinājumu, bet vel vienu spēli no šiem developeriem ar līdzīga stila stāstu tiešām gribētu redzēt;
2. Simcity - jo pēdējie divi simcity (simcity 2014 un simcity societies) bija kautkas krimināls un gribu simcity 4 ar spīdīgākām grafikām, kārtīgu 3d skatu un EA tālu prom no spēles;
3. Psychonauts.
Last Edit: 27 Mai 2014 16:49 by Kichyss.

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 18:20 #44862

• Ciekurs
  • Lietotājs
1. BloodRayne
2. Brothers in Arms
3. Dino Crisis
4. Burnout
5. Kane & Lynch
6. Manhunt
7. Wanted
8. TimeShift
9. Spec Ops
10.Split/Secound

Re: TOP 10: spēles, kas pelnījušas turpinājumu 27 Mai 2014 18:40 #44863

• marcoolio
  • Administrators
3. Dino Crisis

Jā, jā un vēlreiz jā. Pilnīgi bija no prāta izkritis!

P.S. Atjaunošu savu postu!
Last Edit: 27 Mai 2014 18:40 by marcoolio.
Time to create page: 0.59 seconds
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0