Categories
Uncategorized

ESE Entertainment atklāj informāciju par gaidāmo esporta talantu šovu

Esports zīmols ESE Entertainment ir paziņojis sīkāku informāciju par savu gaidāmo talantu šovu SkillzVault by Bitcoin Vault, kas tiek izstrādāts sadarbībā ar kriptovalūtu kompāniju Bitcoin Vault. Izklausās intriģējoši, vai ne?

ESE Entertainment

ESE Entertainment

Talantu šovs ir globāls projekts, kas izceļ daudzsološus amatieru sporta sportistus, kuri meklē iespēju kļūt par profesionāļiem, teikts kompānijas paziņojumā. Tas būs atvērts dalībniekiem no Ķīnas, Japānas, Dienvidkorejas, Vjetnamas un Brazīlijas, un visi dalībnieki sacentīsies divās mobilajās spēlēs: PUBG Mobile un Peacekeeper Elite.

Labākie spēlētāji no attiecīgajām kvalifikācijām iegūs iespēju strādāt ar ievērojamiem reģionālajiem ietekmētājiem. ESE Entertainment atzīmē, ka ietekmētāji ne tikai apmācīs un padomās finālistiem, bet arī fināla fāzē sacentīsies līdzās duetu spēlēs.

Ietekmētāji ir Cyan68 un YuChengHao no Ķīnas, GENJ1 Gaming un Zelarl no Japānas, Duchi & Bbuggu un Sad TV no Dienvidkorejas, Tien Zombie v4 un Quang Cuon no Vjetnamas, kā arī Tecnosh un TobocoTV no Brazīlijas.

Jędrzej Stęszewski, kurš ir ESE ES operāciju direktors: “Ir aizraujoši, ka daži no lielākajiem ietekmētājiem attiecīgajos tirgos piedalīsies SkillzVault by Bitcoin Vault. Viņu aizraušanās ar spēli, centība fanu lokā un vēlme spēlēt līdzās daudzsološiem spēlētājiem garantē ne tikai lielisku jautrību, bet arī augstu projekta redzamību. ”

ESE būs atbildīga par izrādes veidošanu un infrastruktūru, ieskaitot projekta koncepcijas izstrādi, plašsaziņas līdzekļu plānu, tehnoloģiju ieviešanu, mārketingu un vispārējo kampaņas ieviešanu, paziņoja uzņēmums. Citi projekta partneri ir VYRAL Gaming of Gaming Projects, VidWe, Converters un Next Level Agency.

Esports Insider saka: Realitātes šovs, kurā topošie spēlētāji apvienojas ar ietekmētājiem, ir lieliska komerciāla ideja, un, ņemot vērā, ka ir iesaistītas mobilās spēles un tā galvenokārt atrodas Āzijā – noteikti ir lielas cerības uz šī projekta panākumiem.

Mums šis šķiet aizraujošs projekts, tā kā mēs noteikti sekosim līdzi. Jāsaka, ka mūsdienās viss tik ātri mainās un ir tik grūti pārsteigt cilvēkus ar kaut ko arvien jaunu. Ir jārada arvien jaunas idejas, jaunas lietas, jaunas spēles un jaunas versijas.

Categories
Uncategorized

Jaunais Xbox Series X seko Xbox One X, norādot uz vienmērīgu virzību

Xbox Series X ir arī citāds, salīdzinot ar savu 2013. gada priekšgājēju – Xbox One. Nav vairs Kinect kameras un HDMI-porta, kas atrastos tieši blakus parastajam HDMI-out portam, kad Xbox One bija kabeļa
kārba. Vairs nav tikai daļēji patentēts dārgam Seagate izplešanās diskdzinim. Vienīgais zaudējums ir optiskā audio ligzda, šeit trūkst Xbox One līdzekļa. Jā, tas nav domāts visiem. Microsoft Xbox Series X ir rekuperatīva evolūcija, precizējot un pilnveidojot to, kas tik labi strādāja arī Xbox One līnijā.

Saderīgie piederumi

Izmantojiet savas iecienītākās Xbox One spēļu ieejas — ieskaitot vadāmierīces, austiņas un citas — ar Xbox Series X jaunais Xbox ir superātrs, praktiski kluss un nodrošina iespaidīgu veiktspēju, kādu iepriekš esam redzējuši tikai no augstākās klases spēļu datoriem. Tas nodrošina, ka gan vecās, gan jaunās spēles izskatās un darbojas labāk nekā jebkad agrāk, un nodrošina stabilu pamatu, uz kuru Microsoft balstīties turpmākajos gados.
Xbox Series X dizains ir galvenā atkāpšanās no saviem priekšgājējiem –
stateniskais torņa dizains vairāk atgādina galda spēļu datoru, lai gan pulti var novietot arī horizontāli. Ar izmēriem 15,1 x 15 x 30,1 cm un ar svaru 4,45 kg, kuboīda formas konsole ir matēta melna, ja neskaita zaļu virskārtas dzesēšanas ventilācijas atverēs, kas atrodas virspusē, — tā ir gudra optiska ilūzija, kas paaugstina konsoles dizainu.

Korporācijai Microsoft visus šos gadus, sākot ar Windows un MS Office un beidzot ar Surface klēpjdatoriem, kas ir patērētājiem draudzīgāki, ir
atmaksājies, jo sākuma process jaunā Xbox iestatīšanai un pierakstīšanai ir
viens no spilgtākajiem līdzekļiem. Uzstādīšana, izmantojot Xbox programmu (iOS, Android vai Windows 10), ir viegla. Tas atgādina labas viedas mājas ierīces uzstādīšanu. Ieslēdziet pašu konsoli, un tā pārraida savu Wi-Fi signālu, kuru lietotne uztver un izmanto, lai pabeigtu iestatīšanu. Vienkārši rūpīgi izskatiet iestatīšanas opcijas, lai izvairītos
no pārāk liela datu nosūtīšanas gan Microsoft, gan trešās puses izdevējiem.
Tieši cik daudz nepārtrauktības ir no Xbox One un One X un jaunās Series X?
Lielāko daļu ierīces iestatījumu var pārsūtīt no vecākās konsoles uz jaunāko
(izmantojot programmu). Nevar solīt, ka nākamās spēles galu galā nesadalīsies Series X un Series S versijās ar atšķirīgām vizuālajām funkcijām katram — bet, ja esat spēlētājs, kurš bieži nenodarbojas ar Xbox spēlēšanu ,ir mazāks televizors, vai vēlaties tērēt mazāk, ļoti ērti iesaka Series S. Neatkarīgi no tā, vai meklējat vienu starta nosaukumu dienā, vienu no vairāk nekā simts favorītiem Xbox Game Pass bibliotēkā vai jebkuru no tūkstošiem atpakaļsaderīgo klasiķu, vienmēr ir kaut kas, ko demonstrēt visdigitālajās Xbox sērijās.

Categories
Uncategorized

Spēles tiešsaistē – vecākiem jāspēlē kopā ar bērniem

Vecākiem vajadzētu spēlēt tiešsaistes spēleskopā ar bērniem, lai labāk izprastu ar to saistītos riskus un ieguvumus, norāda tiešsaistes drošības grupa. Jauns pētījums, ko publicēja tiešsaistes drošības eksperti Internet Matters, atklāj, ka lielākā daļa vecāku nejūtas pārliecināti, ka nodarbojas ar tiešsaistes spēlēm, neskatoties uz to, ka vairāk nekā trīs ceturtdaļas bērnu spēlē tiešsaistes videospēles.

Tiešsaistes spēles

Tiešsaistes spēles

Viņu atklājumi liecina, ka vairāk nekā puse vecāku (55%) uztraucas, ka svešinieki vērsīsies pie viņu bērniem, izmantojot tiešsaistes spēļu platformas. Savukārt vairāk nekā trešdaļa (38%) nav pārliecināti, ko viņu bērni spēlē tiešsaistē.

Ziņojums mudina vecākus saprast spēļu priekšrocības, 62% aptaujāto atzīst, ka tiešsaistes spēļu spēlēšana var palīdzēt attīstīt bērna problēmu risināšanas prasmes.

Ņemot vērā secinājumus, Londonā bāzēta bezpeļņas organizācija vecākiem ir izveidojusi virkni tiešsaistes resursu, lai sniegtu viņiem informāciju par tiešsaistes spēļu priekšrocībām un trūkumiem – un mudina viņus pievienoties saviem bērniem. Tiešsaistes vadlīnijās ir iekļauti arī ieteikumi videospēlēm, kas piemērotas visai ģimenei.

Interneta lietu spēļu eksperts Endijs Robertsons piebilda, ka piedāvāto spēļu klāsts ir milzīgs. Robertsons paziņoja, ka, iesaistoties tiešsaistes spēlēs ar bērniem, vecāki varēs “palīdzēt gūt labumu no ieguvumiem” un “svinēt” savus panākumus spēlē.

Internet Matters izpilddirektore Karolina Buntinga sacīja, ka vecāki, kuri regulāri iesaistās bērnu aktivitātēs tiešsaistē, ir labāk sagatavoti, lai viņus vadītu dažos jautājumos, ar kuriem viņi var saskarties.

“Mēs mudinām vecākus darīt kaut ko tādu, kas var būt pretrunā ar viņu dabu un iesaistīties. Tā kā tagad lielākā daļa bērnu spēlē tiešsaistes spēles, tas ir kļuvis par neatņemamu daļu no augšanas digitālajā laikmetā. ”

Neskatoties uz jauno iniciatīvu, ir izteiktas bažas, ka videospēles var izraisīt atkarību, un izstrādātājiem ir jāuzņemas pienākums darīt vairāk, lai aizsargātu lietotājus, īpaši jauniešus.

Digitālās, kultūras, plašsaziņas līdzekļu un sporta departamenta (DCMS) izraudzītā komiteja pašlaik veic izmeklēšanu par atkarību izraisošām tehnoloģijām, kuras mērķis ir aplūkot videospēles un to izmantošanu noziegumos: apmaksātas spēles iekšējo preču pakas, par kurām daži uzskata varētu izmantot kā vārti azartspēlēm jauniešiem.

Ziņas nāk pēc tam, kad jaunie pētījumi atklāja, ka katrs ceturtais bērns pēdējo 12 mēnešu laikā ir piedzīvojis tiešsaistes vardarbības veidu. Apvienotās Karalistes sakaru regulators Ofcom veica pētījumu ar Informācijas komisāra biroju (ICO), lai identificētu nacionālās bažas par interneta lietošanu.

Viņu atklājumi, kas maijā tika publicēti Ofcom pirmajā ikgadējā tiešsaistes tautas ziņojumā, parādīja, ka pēdējā gada laikā 23% bērnu ir tikuši pakļauti kibernoziegumiem, savukārt 39% ir bijuši pakļauti aizskarošai valodai tiešsaistē.

Esam uzmanīgi, sekojam līdzi, ko mūsu bērni dara internetā un paši iesaistāmies, lai vairāk saprastu un izprastu savu bērnu rīcību. Mēs nevaram tikai noliegt šīs spēles. Ir jāsaprot iemesli, kāpēc bērni spēlē un jāsaprot gan plusi, gan mīnusi spēlēšanai un tas jāizrunā ar bērnu.

Categories
Uncategorized

Saruna ar Samurai Warriors 5 prodecentu


Pirms 18 gadiem videospēļu producents Hisashi Koinuma sāka darbu pie pirmās spēles sērijā Samurai Warriors. Tajā laikā viņš vēl nezināja, ka viņa spēle kļūs par vienu no Koei Tecmo kataloga stūrakmeņiem, un 2021. gadā viņš ne tikai joprojām strādāja pie franšīzes, bet arī izstrādāja spēli, strādājot savā gan ražotāja, gan uzņēmuma prezidenta divējāda loma. Mēs runājām ar Koinuma-san, lai uzzinātu vairāk par viņa gaidāmo titulu, iecienītāko varoni un to, ko sniegs jaunā pārdomātā pieredze, kad spēle ASV nonāks Xbox One un Xbox Series X | S.

Ir Samurai Warriors franšīzes 17 gadu jubileja. Kāpēc jums šķiet, ka šis ir īstais laiks, lai sēriju atgrieztu?

Hisashi Koinuma: Samuraju karotāji man vienmēr ir bijis kaislību projekts. Es sāku strādāt pie pirmās spēles pirms 18 gadiem, un šeit es esmu, joprojām pie tā. Franšīzes fani man visu laiku jautāja: Kad jūs gatavojaties izveidot jaunu Samurai Warriors? Un ir grūti turēt noslēpumā šādas lietas. Es gribu pateikt visiem, pie kā strādāju, bet acīmredzot, tas bija noslēpums. Jaunas spēles izveidošana ir saistīta ar laiku. Kad jūs varat apvienot lielisku stāstu ar pārliecinošu mākslu un darbību, lai turpinātu šo stāstu, jūs zināt, ka laiks ir piemērots, lai izlaistu jaunu spēli. Beidzot bija laiks, kad visi šie elementi apvienojās.

Kāds ir jaunās spēles sižets?

Hisashi Koinuma: Šoreiz Samurai Warriors 5 būs jauna Samurai Warriors titula iedomāšanās, ieskaitot elementus no Sengoku perioda sākuma (1467), kas sākās tūlīt pēc Ōnin kara beigām, kura mēs vēl nebijām sākotnēji pilnībā iekļaut. Stāsts Samurai Warriors 5 stāsta par diviem šī perioda izcilākajiem militārajiem komandieriem – Nobunaga Oda un Mitsuhide Akechi. Mēs domājām, ka Nobunaga jaunāko gadu izpēte, kad viņš bija pazīstams kā “Owari lieliskais muļķis”, ir aizraujošs gan darbības, gan stāstu ziņā, jo fanus vedam cauri satricinājumiem un satricinājumiem, kas noved pie bēdīgi slavenā Honnō-ji incidenta.

Kas padara Sengoku periodu interesantu attiecībā uz spēlētāju transportēšanu uz šo laika periodu?

Hisashi Koinuma: Kā izstrādātāji, kad mēs runājam par Samurai Warriors, mūsu augsta līmeņa koncepciju jau no paša sākuma, mūsu koncepcija pirms 18 gadiem šodien paliek nemainīga: mēs cenšamies sniegt Japānas vēsturi ar aizraujošiem varoņiem, kas tiek attēloti foršā stilā , unikāls veids. Man Sengoku periods ar visu tā vēsturi ir tieši īstā vieta Samuraju Warriors, un alka pēc sērijas uzmundrinošajiem darbības faniem.

Spēlei ir jauns tintes mākslas stils. Kāpēc pārdomāts izskats?

Hisashi Koinuma: Mēs patiešām cenšamies visu iztēloties par to, ko mēs piegādājam ar franšīzi, un, lai to izdarītu, ir svarīgi, ka jau no pirmās spēles ierašanās jūs zināt no pirmajiem attēliem, pirmajiem video, ka redzat kaut ko unikālu, kaut ko tādu, kas izceļas. Mēs vēlējāmies spēlē ieviest japāņu mākslas stilu, vēlējāmies atsvaidzināt katras zobena šķēles un Musou uzbrukuma izskatu. Šis japāņu tintes izskats palīdz iemūžināt tādas rakstzīmes, kādas līdz šim neesat redzējuši Samurai Warriors spēlē.

Categories
Uncategorized

PlayStation 5 tiks ieviests iekšējās atmiņas jauninājums

Sony Corp. šovasar gatavojas atvērt savu PlayStation 5 iekšējās atmiņas jauninājumu, atceļot sastrēgumu, kas neļauj spēlētājiem konsolē vienlaikus būt vairāk nekā dažas teltis spēles.

PlayStation 5

Atbalsta pievienošana papildu diskdziņiem tiks iespējota ar programmaparatūras atjauninājumu, kas arī atbloķē lielāku dzesēšanas ventilatora ātrumu, lai nodrošinātu, ka konsole nepārkarst. Tā sacījuši cilvēki no slepeniem avotiem, jo oficiāli šī informācija nav apstiprināta. PlayStation 5 komplektācijā ietilpst pielāgots cietvielu disks ar aptuveni 667 GB, kas pieejami spēļu, lietotņu un multivides glabāšanai – laikā, kad jaunākajai Call of Duty spēlei ir nepieciešama 133 GB instalācijas vietas, un lielākajai daļai lielāko virsrakstu katrs aizņem vismaz 40 GB.

Sony jaunākajai konsolei ir pielāgota arhitektūra, kas paātrina ielādes un apstrādes laiku, bet padara ārpuses cietā diska pievienošanu nepraktisku – tas ir veids, kā spēlētāji parasti pievieno krātuvi. Šādu disku var izmantot tikai vecākām PS4 spēlēm. Pēc plānotās programmaparatūras jaunināšanas spēlētājiem PS5 ir jānoņem tikai plastmasas vāciņš un jāpiestiprina jauna atmiņas vienība, lai novērstu pašreizējos ierobežojumus.

“Kā jau iepriekš paziņojām, mēs strādājam, lai iespējotu PlayStation 5 M.2 SSD atmiņas paplašināšanu. Laiks nav paziņots, un informācija tiks kopīgota vēlāk,” sacīja Sony pārstāvis.

PlayStation 5 ir bijis ļoti pieprasīts kopš tā izlaišanas novembrī, jo dažādi piegādes ķēdes un loģistikas jautājumi neļāva Japānas elektronikas gigantam piegādāt pietiekami daudz vienību. Ierobežota piegāde ir bijusi problēma arī konkurentam Microsoft Corp., kurš brīdināja, ka jaunākā Xbox konsoles paaudze, visticamāk, neredzēs atvieglojumu agrāk kā jūnijā.

Un kā ir ar jums? Jūs arī esat iecienījuši PlayStation spēles. Cik mēs sevi atminamies, tad PlayStation mūs pavadīja teju visas bērnības garumā. Kas tie bija par svētkiem, kad pats varēji tikt pie spēļu konsoles vai vismaz ciemos uzspēlēt. Tas likās kaut kas super moderns un vispār ārpus ierastās realitātes. Laiks paskrēja nemanot un konsoli spēlēja ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Un šķiet, ka šobrīd nekas nav mainījies. Spēles patīk gan maziem, gan lieliem. Galvenais katram atrast sev interesanto spēļu tematiku. Tagad, protams, esam pavisam citā līmēni. Tāpēc aicinām izbaudīt spēles, cik vien var.

Categories
Uncategorized

xBox bezvadu austiņas – pilnīgam spēļu azartam

Kad mēs izstrādājām Xbox Series X | S, mēs vēlējāmies nodrošināt, lai spēles justos īstas, ielādētos neticami ātri un izklausītos tā, it kā jūs tiktu nomests darbības vietā. Mēs izmantojām skaņas telpisko apstrādi, iekļaujot pielāgotu audio aparatūru, lai izkrautu audio apstrādi no centrālā procesora, ievērojami uzlabojot šīs pieredzes pieejamību, kvalitāti un veiktspēju. Ja jums būs augstas kvalitātes austiņu komplekts par pieņemamu cenu jaunajai konsolei vai esošajai Xbox One, tas palīdzēs jums justies iegremdētam, ātrāk reaģēt uz darbību un turpināt sazināties ar savu spēļu pasauli. Turpinājumā ieskats Xbox bezvadu austiņas.

Xbox bezvadu austiņas

Xbox bezvadu austiņas

Ar katru mūsu Xbox aksesuāru jauno paaudzi mēs esam paaugstinājuši inovāciju latiņu, koncentrējoties uz veiktspēju, izcilajām funkcijām, kvalitāti un pieejamību, lai sniegtu visaptverošu pieredzi konsolē, datorā un mobilajās ierīcēs. Mēs priecājamies parādīt šo mantojumu, izmantojot jaunāko piederumu, lai pievienotos ģimenei: jauno Xbox bezvadu austiņu.

Xbox bezvadu austiņas nodrošina klasē labāko audio un tērzēšanas veiktspēju, izcilu dizainu un komfortu, kā arī unikālu pieredzi, kas pielāgota katram spēlētājam. Mēs arī ceram, ka austiņu kategorijai būs lielāka vērtība ar jauninājumiem, kas iepriekš nebija atrasti šajā cenu diapazonā. Mēs tērzējām ar daudziem cilvēkiem no audio inženierijas un dizaina komandām, lai uzzinātu vairāk par to, ko sniegs jaunā Xbox bezvadu austiņa.

Klasē labākais audio un tērzēšanas sniegums

Komanda pavadīja neskaitāmas stundas, pētot to, kas nodrošina lielisku audio pieredzi, un, tā kā komanda ir iepazinusies ar tehnoloģiju Xbox Wireless protokola tehnoloģijām, viņi varēja ieviest precīzi noregulētu un konfigurējamu dzirdes pieredzi, kā līdz šim nebija nevienas Xbox austiņas. Izmantojot Xbox bezvadu austiņas, jūs varat atskaņot skaļi un skaidri, izmantojot zemu latentumu un bezzudumu skaņu, nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti.

Austiņas atbalsta nozares vadošās telpiskās skaņas tehnoloģijas, tostarp Windows Sonic, Dolby Atmos un DTS Austiņas: X reālismam un audio precizitātei, kas jūs pilnībā ieskauj. Jums būs tā priekšrocība, ka varēsiet dzirdēt visas smalkās, tomēr kritiskās skaņas, kas izcilus spēlētājus paceļ augstāk par pārējiem.

“Mēs daudz laika pavadījām audio testēšanas kamerās, mēģinot raksturot un saprast, kā austiņas atveido audio dažādās telpas vidēs. Tas notiek jūsu viesistabā, spēļu istabā un kopmītņu telpā, un mēs vēlamies, lai tas vislabāk izklausītos visiem audio veidiem. ” sacīja Ēriks Garsija, projektu arhitekts un galvenais vadītājs. “Tādā pašā veidā komanda pētīja spēles gaitu, lai nodrošinātu lielisku tērzēšanu ar jutīgu mikrofonu, lai novērstu fona troksni.”

Papildus labākās klases audio veiktspējai jaunā bezvadu austiņa nodrošina skaidru un inteliģentu tērzēšanas audio kvalitāti. Jaunajā austiņā ir dubultā staru kūli veidojoši mikrofona elementi, kas koncentrējas uz runas audio pret apkārtējo skaņu. Turklāt balss izolācijas regulēšana palīdz mikrofonam uztvert jūsu balsi, nevis fona apkārtējo troksni.

Categories
Uncategorized

PS5 jeb PlasyStation5 jaunās spēles

Sveiki visiem! Ir ieradies PS5 un līdz ar to arī apbrīnojams palaišanas nosaukumu virsraksts. Esmu lēkājis turp un atpakaļ starp spēlēm, piemēram, Demon’s Souls, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, un, protams, brīnišķīgiem indie nosaukumiem. Piemēram, The Pathless un Bugsnax. Tā ir nepārvarama sajūta, ka ir daudz vairāk lielisku spēļu, kuras es tagad varu spēlēt ar savu PS5, nekā man ir brīvais laiks.

Esmu ticies ar Snaktooth salas iemītniekiem Bugsnax – no jaunajiem zirgiem, Octodad: Dadliest Catch radītājiem, kā arī esmu apmaldījies Milzu kalmāru The Pathless hipnotizējošajā pasaulē. Šajā mēnesī tika izlaists arī Havens, kas ir attiecību izpēte, kamēr jūs atklājat noslēpumainu pasauli, kuru var spēlēt kooperācijā. Šīs spēles ir atšķirīgas viena no otras, taču tām visām ir kaut kas tik ļoti īpašs. Un PlayStation Indies komanda ir strādājusi ar daudziem citiem izciliem veidotājiem, lai PS5 nodrošinātu dažādas jaunas iespējas.

Drīzumā PlayStation ir pieejamas vēl citas lieliskas indie spēles, par kurām esmu sajūsmā – ļaujiet man jūs iepazīstināt ar dažām no tām.

Kena: Garu tilts

Izpēte, cīņa, skaista pasaule, ko izpētīt – tas viss ir Kena. Bet, ja jūs esat līdzīgs man, tas ir Rot, kas piesaistīs jūsu sirdi. Savāc šos burvīgos, sīkos garus, un tie palīdzēs tev manipulēt ar apkārtējo vidi un nojaukt sabojātos garus, atklājot meža noslēpumus.

Kena, kuras vadītāji ir Spirit Guide spēlētāji, izmanto personālu, kurš var maģiski darboties kā priekšgals – un tas jūtas fantastiski ar DualSense kontroliera haptiku un adaptīvajiem trigeriem. Kad jūs nēsājat ienaidniekus, Rot pievienosies jums, uzlabojot jūsu spējas un palīdzot atgriezt dzīvi savā ciematā.

Nour: Spēlējies ar savu ēdienu

Kāds ir jūsu mīļākais ēdiens? Nourā jūs beidzot varat atļauties spēlēties ar savām pankūkām, bobu, ramenu un daudz ko citu. Uz priekšu – izveidojiet milzīgu putru un neuztraucieties par tīrīšanu.

Izstrādātājs Terrifying Medūzas vēlējās spēlētājus izsalcināt ar šo spilgto, interaktīvo spēles eksperimentu … Šī bezgalīgā pieredze ļauj izpētīt ēdienu estētiku, savukārt noskaņojumu rada reaktīvs skaņu celiņš.

Piecas naktis pie Fredija: drošības pārkāpums

Neviens jūs netiesās par to, ka spēlējāt šo ar ieslēgtām gaismām. Ja Fredija spēlēs esat spēlējis kādu no pārējām piecām naktīm, jūs esat iepazinies ar ložņājošo spriedzi, kas rodas, izpētot picērijas restorānu, kas piepildīts ar rotaļlietām, izjādēm un šausminošām animatroniskām radībām.

Staru izsekošanas tehnoloģija padara drošības pārkāpumu spīdīgu, ievedot jūs arvien tālāk šajā briesmīgo robotu restorānā, kas gaida, lai izlēktu jums pretī no ēnas.

Categories
Uncategorized

Amazon atvainojas par kaķu barības nosūtīšanu PlayStation5 vietā

Ietekmētie lietotāji ir izteikuši bažas, ka viņu konsoles tika nozagtas, jo pieprasījums pēc PS5 jeb PlayStation 5 pārsniedz piedāvājumu. Amazon saka, ka ir ļoti žēl pēc ziņojumiem, ka klienti, kuri iepriekš bija pasūtījuši jauno PlayStation 5, tā vietā saņēma kaķu barības piegādes un pēdu masieri. Jāsaka, ka tas ir ļoti nepatīkams gadījums un te nu bija, ko pastrādāt Amazon sabiedrisko attiecību cilvēkiem. Kā tas viss gadījās un tika nokārtots, par to jau turpinājumā.

Amazon

Amazon kļūdās

Sociālo mediju lietotāji ir pauduši sarūgtinājumu par to, ko viņi neiegādātas preces. Tostarp kaķu barību, grilu un iepakojuma lenti, nevis tik gaidīto spēļu konsoli Play Station 5. Amazon apstiprināja portālam Sky News, ka daži sociālo mediju ziņojumi ir patiesi, norādot: “Mēs visi vēlamies iepriecināt klientus, un tasir noticis nelielai daļai šo pasūtījumu.”

“Mums par to ir ļoti žēl, un mēs izmeklējam tieši to, kas noticis,” piebilda Amazon pārstāvis. “Mēs vēršamies pie katra klienta, kuram ir radusies problēma, un informēja mūs, lai mēs varētu to labot. Ikviens, kuram ir radušās problēmas ar jebkuru pasūtījumu, var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.”

Ietekmētie lietotāji ir pauduši bažas, ka viņu konsoles tika nozagtas, jo pieprasījums pēc PS5 visā Lielbritānijā pārsniedz piedāvājumu, un visi mazumtirgotāji ziņo par ierobežotu krājumu. Spēlētāji, kuri cerēja nopirkt PS5 izlaišanas dienā, sastapās ar garām rindām un vietņu avārijām, kad mazumtirgotāji cīnījās, lai tiktu galā ar pieprasījumu.

Sony paziņoja, ka cer, ka spēs apmierināt šo pieprasījumu līdz gada beigām.

Tiem, kas cer nokļūt Xbox Series X rokās, var būt būs vēl ilgāk jāgaida, tomēr Microsoft paziņoja, ka tā necerēja apmierināt patērētāju pieprasījumu līdz potenciāli aprīlim. Jaunas spēļu konsoles ir izrādījušās populāras Lielbritānijā un domājams, ka jaunākās Xbox mašīnas ir veicinājušas rekordlielu platjoslas datu pieprasījumu tās palaišanas dienā.

Lai nu kā, mēs ceram, ka iekviens interneta veikals šo gadījumā turēs kā labu pamācību savā acu priekšā. Vienmēr pārbaudīt dubultā. Vēl jo vairāk, ja runa ir par šādiem īpašiem un var pat teikt, ka ekskluzīviem pasūtījumiem.

Categories
Uncategorized

Amazone iepazīstina ar mākoņu spēļu servisu Luna

Amazon ir atklājis savu mākoņspēļu pakalpojumu ar nosaukumu Luna, kas kā platformu izmantos Amazon Web Services. CNET ziņo, ka pakalpojums reklamē spēju spēlēt jebkur, ieskaitot iPhone un iPad. Sākot ar šodienu, jūs varat pieprasīt agrīnu piekļuvi pakalpojumam.

Amazon Luna platformas

Amazon saka, ka, uzsākot darbību, Luna būs spēlējama datorā, Mac, Amazon pašu Fire TV ierīcēs, kā arī iPhone un iPad, izmantojot tīmekļa lietotnes. Tiek apgalvots, ka drīzumā parādīsies arī Android versija. Lieliski!

Šī ir ievērojama atšķirība starp Luna un Microsoft un Google mākoņspēļu pakalpojumiem – attiecīgi xCloud un Stadia -, kas ir iekļauti Apple politikā, neļāva spēlēt iOS ierīcēs. Apple nesen mainīja savus noteikumus, taču Microsoft nāca klajā ar paziņojumu, kurā apgalvoja, ka tā joprojām ir slikta pieredze spēlētājiem.

Pagaidām Luna būs pieejama ASV kontinentālajā daļā. Tas vēl nav pieejams Havaju salās, Aļaskā vai ASV.

Luna + abonēšanas pakalpojums

Amazon piedāvā spēļu kanālu Luna +, kas nodrošina piekļuvi spēļu bibliotēkai par abonēšanas cenu. Agrīnās piekļuves periodā Luna + cita starpā ietvers vairākas spēles, piemēram, Resident Evil 7, Control un A Plague Tale: Innocence. Tas maksās 6 USD mēnesī, un Amazon dažām spēlēm sola kvalitāti līdz 4K ar 60 FPS. Ar Luna + jūs varat spēlēt vienlaikus divās ierīcēs.

Amazon arī paziņoja par partnerību ar Ubisoft, lai piedāvātu savu spēļu straumēšanas kanālu caur Luna. Tas ļaus jums piekļūt jaunām spēlēm, piemēram, Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6 un Immortals: Fenyx Rising atbrīvošanas dienā. Tajā nebija sīki aprakstītas šo spēļu vai Ubisoft kanāla cenas.

Amazon saka, ka pirms priekšlaicīgas piekļuves perioda beigām tas paziņos vismaz 30 dienas iepriekš. Tālāk varat apskatīt visas Luna + izsludinātās spēles. Daži no tiem ir jaunāki, bet citi ir pieejami gadiem ilgi:

Luna + Early Access spēļu bibliotēka:

Resident Evil 7, Control, Panzer Dragoon, A Plague Tale: Innocence, The Surge 2, Yooka-Laylee and the Impossible Lair, Iconoclasts, GRID, ABZU, Brothers: A Tale of Two Sons.

Par Twitch

Amazon arī izmanto īpašumtiesības uz Twitch. Luna interfeiss parādīs Twitch straumes spēlēm, kuras tiek atbalstītas pakalpojumā, un spēlētāji var sākt spēles tieši no Twitch. Tas ir līdzīgs funkcionalitātei, ko Google ir apsolījis izmantot Stadia un YouTube.

Twitch funkcionalitāte ar konkurējošu pakalpojumu varētu arī izskaidrot, kāpēc pēc Mixer aizvēršanas Microsoft Twitch vietā ir sadarbojies ar Facebook Gaming.

Categories
Uncategorized

Xbox spēļu iekārtas jaunā konsole

Vēl martā mēs tuvāk iepazināmies ar tehnoloģiju, kas darbina Xbox X sēriju, sadalot visu, sākot no tehniskajām specifikācijām un beidzot ar to, ko spēlētājiem nozīmē nākamās paaudzes tehnoloģijas. Piemēram, Xbox Velocity Architecture un optimizētā Xbox Series X. Pirms divām nedēļām mēs atklājām Xbox sēriju S un apskatījām tehnoloģiju, kas darbina šo konsoli. Ir pienācis laiks cieši un personīgi apskatīt mūsu jauno Xbox konsoles dizainu, daloties ar procesu un iedvesmu, kas tos veidoja.

Xbox jaunā konsole

Nesen bija iespēja apsēsties kopā ar dažiem Xbox dizaina komandas locekļiem, tostarp dizaina direktoru Karlu Ledbetteru, galveno Xbox konsoles dizaineru Chrisu Kujawski, vecāko dizaina direktoru Nicolas Denhez, vecāko dizaineru Ryan Whitaker un vecāko dizaineri Eriku Kelteru, lai pārrunātu divu pilnīgi jaunu konsole dizainu no paša sākuma. Tā stāsta Xbox bloga galvenais redaktors. Vienkārši sakot, komanda ir izstrādājusi nākamās paaudzes aparatūru, lai nodrošinātu augstas veiktspējas spēļu pieredzi tā, lai tā būtu pieejamāka, elastīgāka un galu galā netraucēti iekļautos Xbox fanu mūsdienu dzīvē un viesistabās visā pasaulē.

Izstrādājot šo ierīču estētiku, komandu iedvesmoja mūsu partneri no Xbox inženieru komandas, modernās tehnoloģijas un iepriekšējo Xbox spēļu produktu mantojums. Xbox sērija X un Xbox sērija S tika veidota tā, lai ietilptu jebkura cilvēka mājās; tiem ir arhitektonisks raksturs, viņiem ir personība un vizuāls izskats, kas, pēc komandas domām, laika gaitā pastāvēs. Konsoles kļūst par fiziskas kvalitātes pieredzes atspoguļojumu, kas savienosies pārī ar jebkuru stilu un spēles veidu. Vissvarīgākais ir tas, ka viņi var izcelties vai pazust vidē, kurā viņi atrodas, pamatojoties uz mūsu fanu vēlmēm.

“Daudzos veidos šo produktu projektēšanai izmantotais process ir veids, kā mēs veidojam visas ierīces. Aparatūras dizains uzņēmumā Microsoft ir attīstījies no mazām komandām, kas strādā neatkarīgi viens no otra universitātes pilsētiņā, līdz pat tagad sēdēšanai vienā studijā, kurā tiek izveidotas visas Microsoft ierīces, sākot no Xbox līdz HoloLens, Duo līdz Surface Hub, apvienojot mūsu aparatūras valodu, vienlaikus saglabājot personību, kuru katrs produkts ir pelnījis, teica Ledbetter. “Dizains tagad vienmērīgi darbojas arī aparatūrā un programmatūrā, veidojot digitālo pieredzi vienlaikus ar ierīcēm, kas tos iespējo. Tas ir veids, kā tiek ražoti cilvēki iemīļoti produkti. ”

Projektēšana no iekšpuses

2017.gada septembrī dizaina un pētījumu grupas apmeklēja spēļu iekārtu klientus, nesot līdzi dažus prototipa formas faktorus, kas kļūs par Xbox X sēriju. Tas, ko viņi atrada, daloties redzējumā par to, kāda varētu būt nākamās paaudzes konsole, bija tas, ka spēlētājus visvairāk sajūsmināja kaut kas tāds, kas jutās jauns un atšķirīgs, bet arī viegli iederējās savās mājās, kur viņi spēlēja. Tas lika komandai izstrādāt pēc iespējas kompaktākas konsoles ar nelielām pēdām un elastību, kas izvietojamas vairākās orientācijās un telpās.