Categories
Uncategorized

Amazon atvainojas par kaķu barības nosūtīšanu PlayStation5 vietā

Ietekmētie lietotāji ir izteikuši bažas, ka viņu konsoles tika nozagtas, jo pieprasījums pēc PS5 jeb PlayStation 5 pārsniedz piedāvājumu. Amazon saka, ka ir ļoti žēl pēc ziņojumiem, ka klienti, kuri iepriekš bija pasūtījuši jauno PlayStation 5, tā vietā saņēma kaķu barības piegādes un pēdu masieri. Jāsaka, ka tas ir ļoti nepatīkams gadījums un te nu bija, ko pastrādāt Amazon sabiedrisko attiecību cilvēkiem. Kā tas viss gadījās un tika nokārtots, par to jau turpinājumā.

Amazon

Amazon kļūdās

Sociālo mediju lietotāji ir pauduši sarūgtinājumu par to, ko viņi neiegādātas preces. Tostarp kaķu barību, grilu un iepakojuma lenti, nevis tik gaidīto spēļu konsoli Play Station 5. Amazon apstiprināja portālam Sky News, ka daži sociālo mediju ziņojumi ir patiesi, norādot: “Mēs visi vēlamies iepriecināt klientus, un tasir noticis nelielai daļai šo pasūtījumu.”

“Mums par to ir ļoti žēl, un mēs izmeklējam tieši to, kas noticis,” piebilda Amazon pārstāvis. “Mēs vēršamies pie katra klienta, kuram ir radusies problēma, un informēja mūs, lai mēs varētu to labot. Ikviens, kuram ir radušās problēmas ar jebkuru pasūtījumu, var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.”

Ietekmētie lietotāji ir pauduši bažas, ka viņu konsoles tika nozagtas, jo pieprasījums pēc PS5 visā Lielbritānijā pārsniedz piedāvājumu, un visi mazumtirgotāji ziņo par ierobežotu krājumu. Spēlētāji, kuri cerēja nopirkt PS5 izlaišanas dienā, sastapās ar garām rindām un vietņu avārijām, kad mazumtirgotāji cīnījās, lai tiktu galā ar pieprasījumu.

Sony paziņoja, ka cer, ka spēs apmierināt šo pieprasījumu līdz gada beigām.

Tiem, kas cer nokļūt Xbox Series X rokās, var būt būs vēl ilgāk jāgaida, tomēr Microsoft paziņoja, ka tā necerēja apmierināt patērētāju pieprasījumu līdz potenciāli aprīlim. Jaunas spēļu konsoles ir izrādījušās populāras Lielbritānijā un domājams, ka jaunākās Xbox mašīnas ir veicinājušas rekordlielu platjoslas datu pieprasījumu tās palaišanas dienā.

Lai nu kā, mēs ceram, ka iekviens interneta veikals šo gadījumā turēs kā labu pamācību savā acu priekšā. Vienmēr pārbaudīt dubultā. Vēl jo vairāk, ja runa ir par šādiem īpašiem un var pat teikt, ka ekskluzīviem pasūtījumiem.