Categories
Uncategorized

Amazone iepazīstina ar mākoņu spēļu servisu Luna

Amazon ir atklājis savu mākoņspēļu pakalpojumu ar nosaukumu Luna, kas kā platformu izmantos Amazon Web Services. CNET ziņo, ka pakalpojums reklamē spēju spēlēt jebkur, ieskaitot iPhone un iPad. Sākot ar šodienu, jūs varat pieprasīt agrīnu piekļuvi pakalpojumam.

Amazon Luna platformas

Amazon saka, ka, uzsākot darbību, Luna būs spēlējama datorā, Mac, Amazon pašu Fire TV ierīcēs, kā arī iPhone un iPad, izmantojot tīmekļa lietotnes. Tiek apgalvots, ka drīzumā parādīsies arī Android versija. Lieliski!

Šī ir ievērojama atšķirība starp Luna un Microsoft un Google mākoņspēļu pakalpojumiem – attiecīgi xCloud un Stadia -, kas ir iekļauti Apple politikā, neļāva spēlēt iOS ierīcēs. Apple nesen mainīja savus noteikumus, taču Microsoft nāca klajā ar paziņojumu, kurā apgalvoja, ka tā joprojām ir slikta pieredze spēlētājiem.

Pagaidām Luna būs pieejama ASV kontinentālajā daļā. Tas vēl nav pieejams Havaju salās, Aļaskā vai ASV.

Luna + abonēšanas pakalpojums

Amazon piedāvā spēļu kanālu Luna +, kas nodrošina piekļuvi spēļu bibliotēkai par abonēšanas cenu. Agrīnās piekļuves periodā Luna + cita starpā ietvers vairākas spēles, piemēram, Resident Evil 7, Control un A Plague Tale: Innocence. Tas maksās 6 USD mēnesī, un Amazon dažām spēlēm sola kvalitāti līdz 4K ar 60 FPS. Ar Luna + jūs varat spēlēt vienlaikus divās ierīcēs.

Amazon arī paziņoja par partnerību ar Ubisoft, lai piedāvātu savu spēļu straumēšanas kanālu caur Luna. Tas ļaus jums piekļūt jaunām spēlēm, piemēram, Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6 un Immortals: Fenyx Rising atbrīvošanas dienā. Tajā nebija sīki aprakstītas šo spēļu vai Ubisoft kanāla cenas.

Amazon saka, ka pirms priekšlaicīgas piekļuves perioda beigām tas paziņos vismaz 30 dienas iepriekš. Tālāk varat apskatīt visas Luna + izsludinātās spēles. Daži no tiem ir jaunāki, bet citi ir pieejami gadiem ilgi:

Luna + Early Access spēļu bibliotēka:

Resident Evil 7, Control, Panzer Dragoon, A Plague Tale: Innocence, The Surge 2, Yooka-Laylee and the Impossible Lair, Iconoclasts, GRID, ABZU, Brothers: A Tale of Two Sons.

Par Twitch

Amazon arī izmanto īpašumtiesības uz Twitch. Luna interfeiss parādīs Twitch straumes spēlēm, kuras tiek atbalstītas pakalpojumā, un spēlētāji var sākt spēles tieši no Twitch. Tas ir līdzīgs funkcionalitātei, ko Google ir apsolījis izmantot Stadia un YouTube.

Twitch funkcionalitāte ar konkurējošu pakalpojumu varētu arī izskaidrot, kāpēc pēc Mixer aizvēršanas Microsoft Twitch vietā ir sadarbojies ar Facebook Gaming.