Categories
Uncategorized

ESE Entertainment atklāj informāciju par gaidāmo esporta talantu šovu

Esports zīmols ESE Entertainment ir paziņojis sīkāku informāciju par savu gaidāmo talantu šovu SkillzVault by Bitcoin Vault, kas tiek izstrādāts sadarbībā ar kriptovalūtu kompāniju Bitcoin Vault. Izklausās intriģējoši, vai ne?

ESE Entertainment

ESE Entertainment

Talantu šovs ir globāls projekts, kas izceļ daudzsološus amatieru sporta sportistus, kuri meklē iespēju kļūt par profesionāļiem, teikts kompānijas paziņojumā. Tas būs atvērts dalībniekiem no Ķīnas, Japānas, Dienvidkorejas, Vjetnamas un Brazīlijas, un visi dalībnieki sacentīsies divās mobilajās spēlēs: PUBG Mobile un Peacekeeper Elite.

Labākie spēlētāji no attiecīgajām kvalifikācijām iegūs iespēju strādāt ar ievērojamiem reģionālajiem ietekmētājiem. ESE Entertainment atzīmē, ka ietekmētāji ne tikai apmācīs un padomās finālistiem, bet arī fināla fāzē sacentīsies līdzās duetu spēlēs.

Ietekmētāji ir Cyan68 un YuChengHao no Ķīnas, GENJ1 Gaming un Zelarl no Japānas, Duchi & Bbuggu un Sad TV no Dienvidkorejas, Tien Zombie v4 un Quang Cuon no Vjetnamas, kā arī Tecnosh un TobocoTV no Brazīlijas.

Jędrzej Stęszewski, kurš ir ESE ES operāciju direktors: “Ir aizraujoši, ka daži no lielākajiem ietekmētājiem attiecīgajos tirgos piedalīsies SkillzVault by Bitcoin Vault. Viņu aizraušanās ar spēli, centība fanu lokā un vēlme spēlēt līdzās daudzsološiem spēlētājiem garantē ne tikai lielisku jautrību, bet arī augstu projekta redzamību. ”

ESE būs atbildīga par izrādes veidošanu un infrastruktūru, ieskaitot projekta koncepcijas izstrādi, plašsaziņas līdzekļu plānu, tehnoloģiju ieviešanu, mārketingu un vispārējo kampaņas ieviešanu, paziņoja uzņēmums. Citi projekta partneri ir VYRAL Gaming of Gaming Projects, VidWe, Converters un Next Level Agency.

Esports Insider saka: Realitātes šovs, kurā topošie spēlētāji apvienojas ar ietekmētājiem, ir lieliska komerciāla ideja, un, ņemot vērā, ka ir iesaistītas mobilās spēles un tā galvenokārt atrodas Āzijā – noteikti ir lielas cerības uz šī projekta panākumiem.

Mums šis šķiet aizraujošs projekts, tā kā mēs noteikti sekosim līdzi. Jāsaka, ka mūsdienās viss tik ātri mainās un ir tik grūti pārsteigt cilvēkus ar kaut ko arvien jaunu. Ir jārada arvien jaunas idejas, jaunas lietas, jaunas spēles un jaunas versijas.