Categories
Uncategorized

PlayStation 5 tiks ieviests iekšējās atmiņas jauninājums

Sony Corp. šovasar gatavojas atvērt savu PlayStation 5 iekšējās atmiņas jauninājumu, atceļot sastrēgumu, kas neļauj spēlētājiem konsolē vienlaikus būt vairāk nekā dažas teltis spēles.

PlayStation 5

Atbalsta pievienošana papildu diskdziņiem tiks iespējota ar programmaparatūras atjauninājumu, kas arī atbloķē lielāku dzesēšanas ventilatora ātrumu, lai nodrošinātu, ka konsole nepārkarst. Tā sacījuši cilvēki no slepeniem avotiem, jo oficiāli šī informācija nav apstiprināta. PlayStation 5 komplektācijā ietilpst pielāgots cietvielu disks ar aptuveni 667 GB, kas pieejami spēļu, lietotņu un multivides glabāšanai – laikā, kad jaunākajai Call of Duty spēlei ir nepieciešama 133 GB instalācijas vietas, un lielākajai daļai lielāko virsrakstu katrs aizņem vismaz 40 GB.

Sony jaunākajai konsolei ir pielāgota arhitektūra, kas paātrina ielādes un apstrādes laiku, bet padara ārpuses cietā diska pievienošanu nepraktisku – tas ir veids, kā spēlētāji parasti pievieno krātuvi. Šādu disku var izmantot tikai vecākām PS4 spēlēm. Pēc plānotās programmaparatūras jaunināšanas spēlētājiem PS5 ir jānoņem tikai plastmasas vāciņš un jāpiestiprina jauna atmiņas vienība, lai novērstu pašreizējos ierobežojumus.

“Kā jau iepriekš paziņojām, mēs strādājam, lai iespējotu PlayStation 5 M.2 SSD atmiņas paplašināšanu. Laiks nav paziņots, un informācija tiks kopīgota vēlāk,” sacīja Sony pārstāvis.

PlayStation 5 ir bijis ļoti pieprasīts kopš tā izlaišanas novembrī, jo dažādi piegādes ķēdes un loģistikas jautājumi neļāva Japānas elektronikas gigantam piegādāt pietiekami daudz vienību. Ierobežota piegāde ir bijusi problēma arī konkurentam Microsoft Corp., kurš brīdināja, ka jaunākā Xbox konsoles paaudze, visticamāk, neredzēs atvieglojumu agrāk kā jūnijā.

Un kā ir ar jums? Jūs arī esat iecienījuši PlayStation spēles. Cik mēs sevi atminamies, tad PlayStation mūs pavadīja teju visas bērnības garumā. Kas tie bija par svētkiem, kad pats varēji tikt pie spēļu konsoles vai vismaz ciemos uzspēlēt. Tas likās kaut kas super moderns un vispār ārpus ierastās realitātes. Laiks paskrēja nemanot un konsoli spēlēja ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Un šķiet, ka šobrīd nekas nav mainījies. Spēles patīk gan maziem, gan lieliem. Galvenais katram atrast sev interesanto spēļu tematiku. Tagad, protams, esam pavisam citā līmēni. Tāpēc aicinām izbaudīt spēles, cik vien var.