Categories
Uncategorized

PS5 jeb PlasyStation5 jaunās spēles

Sveiki visiem! Ir ieradies PS5 un līdz ar to arī apbrīnojams palaišanas nosaukumu virsraksts. Esmu lēkājis turp un atpakaļ starp spēlēm, piemēram, Demon’s Souls, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, un, protams, brīnišķīgiem indie nosaukumiem. Piemēram, The Pathless un Bugsnax. Tā ir nepārvarama sajūta, ka ir daudz vairāk lielisku spēļu, kuras es tagad varu spēlēt ar savu PS5, nekā man ir brīvais laiks.

Esmu ticies ar Snaktooth salas iemītniekiem Bugsnax – no jaunajiem zirgiem, Octodad: Dadliest Catch radītājiem, kā arī esmu apmaldījies Milzu kalmāru The Pathless hipnotizējošajā pasaulē. Šajā mēnesī tika izlaists arī Havens, kas ir attiecību izpēte, kamēr jūs atklājat noslēpumainu pasauli, kuru var spēlēt kooperācijā. Šīs spēles ir atšķirīgas viena no otras, taču tām visām ir kaut kas tik ļoti īpašs. Un PlayStation Indies komanda ir strādājusi ar daudziem citiem izciliem veidotājiem, lai PS5 nodrošinātu dažādas jaunas iespējas.

Drīzumā PlayStation ir pieejamas vēl citas lieliskas indie spēles, par kurām esmu sajūsmā – ļaujiet man jūs iepazīstināt ar dažām no tām.

Kena: Garu tilts

Izpēte, cīņa, skaista pasaule, ko izpētīt – tas viss ir Kena. Bet, ja jūs esat līdzīgs man, tas ir Rot, kas piesaistīs jūsu sirdi. Savāc šos burvīgos, sīkos garus, un tie palīdzēs tev manipulēt ar apkārtējo vidi un nojaukt sabojātos garus, atklājot meža noslēpumus.

Kena, kuras vadītāji ir Spirit Guide spēlētāji, izmanto personālu, kurš var maģiski darboties kā priekšgals – un tas jūtas fantastiski ar DualSense kontroliera haptiku un adaptīvajiem trigeriem. Kad jūs nēsājat ienaidniekus, Rot pievienosies jums, uzlabojot jūsu spējas un palīdzot atgriezt dzīvi savā ciematā.

Nour: Spēlējies ar savu ēdienu

Kāds ir jūsu mīļākais ēdiens? Nourā jūs beidzot varat atļauties spēlēties ar savām pankūkām, bobu, ramenu un daudz ko citu. Uz priekšu – izveidojiet milzīgu putru un neuztraucieties par tīrīšanu.

Izstrādātājs Terrifying Medūzas vēlējās spēlētājus izsalcināt ar šo spilgto, interaktīvo spēles eksperimentu … Šī bezgalīgā pieredze ļauj izpētīt ēdienu estētiku, savukārt noskaņojumu rada reaktīvs skaņu celiņš.

Piecas naktis pie Fredija: drošības pārkāpums

Neviens jūs netiesās par to, ka spēlējāt šo ar ieslēgtām gaismām. Ja Fredija spēlēs esat spēlējis kādu no pārējām piecām naktīm, jūs esat iepazinies ar ložņājošo spriedzi, kas rodas, izpētot picērijas restorānu, kas piepildīts ar rotaļlietām, izjādēm un šausminošām animatroniskām radībām.

Staru izsekošanas tehnoloģija padara drošības pārkāpumu spīdīgu, ievedot jūs arvien tālāk šajā briesmīgo robotu restorānā, kas gaida, lai izlēktu jums pretī no ēnas.